Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Subject
pl: Tytuł

en: Hourly
pl: Co godzinę

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Monthly
pl: Miesięcznie

en: Password
pl: Hasło

en: Name
pl: Nazwa

en: Email Address
pl: Adres Email

en: Destination
pl: Cel

en: No items selected.
pl: Nie wybrano żadnych elementów.

en: Hours
pl: Godziny

en: Minutes
pl: Minuty

en: Webform
pl: Formularz

en: Everything
pl: Wszystko

en: About
pl: O stronie

en: Comma (,)
pl: Przecinek (,)

en: Tab (\t)
pl: Tabulator (\t)

en: Semicolon (;)
pl: Średnik (;)

en: Colon (:)
pl: Dwukropek (:)

en: Pipe (|)
pl: Linia (|)

en: Period (.)
pl: Kropka (.)

en: Space ( )
pl: Spacja ( )

en: No item selected.
pl: Nie wybrano żadnego elementu.
