Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Subject
ru: Тема

en: Hourly
ru: Ежечасно

en: Daily
ru: Ежедневно

en: Weekly
ru: Еженедельно

en: Monthly
ru: Ежемесячно

en: Password
ru: Пароль

en: Name
ru: Название

en: Host
ru: Хост

en: Destination
ru: Место назначения

en: No items selected.
ru: Нет выбранных элементов.

en: Hours
ru: Часы

en: Minutes
ru: Минуты

en: Webform
ru: Веб-форма

en: About
ru: Информация

en: Comma (,)
ru: Запятая (,)

en: Tab (\t)
ru: Табуляция (\t)

en: Semicolon (;)
ru: Точка с запятой (;)

en: Colon (:)
ru: Двоеточие (:)

en: Pipe (|)
ru: Вертикальная черта (|)

en: Period (.)
ru: Точка (.)

en: Space ( )
ru: Пробел ( )

en: No item selected.
ru: Ни один элемент не выбран.
