Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Subject
si: කාරණය

en: Password
si: මුරපදය

en: Name
si: නම
