Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (10 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Username
sl: Uporabniško ime

en: Subject
sl: Zadeva

en: Daily
sl: Dnevno

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Password
sl: Geslo

en: Name
sl: Ime

en: Host
sl: Gostitelj

en: No items selected.
sl: Izbrali niste nobenega elementa.

en: About
sl: O modulu
