Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Username
sr: Корисничко име

en: Subject
sr: Предмет

en: Password
sr: Лозинка

en: Name
sr: Име
