Webform Auto Exports (2.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Username
ta: பயனர்பெயர்

en: Subject
ta: பொருள்

en: Hourly
ta: மணிக்கொருமுறை

en: Daily
ta: தினமும்

en: Weekly
ta: வாரந்தோறும்

en: Monthly
ta: மாதாமாதம்

en: Password
ta: கடவுச்சொல்

en: Name
ta: பெயர்

en: Host
ta: புரவலன்

en: Destination
ta: இலக்கு

en: No items selected.
ta: எந்த உருப்படியும் தெரிவு செய்யப்படவில்லை.

en: About
ta: பற்றி

en: No item selected.
ta: எப்பொருளும் தெரிவாகவில்லை
