Webform Auto Exports (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Hourly
mr: ताशी

en: Daily
mr: रोज

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Hours
mr: तास

en: Minutes
mr: मिनीटे
