Codebaby (1.0.0) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Active
ar: نشط

en: Custom
ar: مخصص
