Codebaby (1.0.0) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Submit
he: שלח

en: Actions
he: פעולות

en: Edit
he: עריכה

en: Settings
he: הגדרות

en: Active
he: פעיל

en: Custom
he: מותאם

en: Inactive
he: לא פעיל

en: Advanced Options
he: אופציות מתקדמות
