Codes Pool (8.x-2.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (20 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Last updated
ar: آخر تحديث

en: File
ar: ملف

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Import
ar: استيراد

en: Save
ar: حفظ

en: Default
ar: الافتراضي

en: Created
ar: الإنشاء

en: Active
ar: نشط

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Code
ar: الكود

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Provider
ar: المزود

en: Source
ar: المصدر

en: Authentication
ar: المصادقة

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
