Codes Pool (8.x-2.0-alpha2) - en to nl translation catalogue (39 entries)

en: Description
nl: Beschrijving

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Last updated
nl: Laatst bijgewerkt

en: File
nl: Bestand

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: Import
nl: Importeren

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Source
nl: Bron

en: Metadata
nl: Metagegevens

en: Authentication
nl: Authenticatie

en: Remote
nl: Op afstand

en: Offer
nl: Aanbieding

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Generate codes
nl: Codes aanmaken

en: Plugin configuration
nl: Plugin-configuratie

en: Completed @current step of @total.
nl: Stap @current van @total voltooid.

en: Plugin ID
nl: Plugin-ID

en: Autocomplete threshold
nl: Automatisch aanvullen vanaf

en: Autocomplete size
nl: Automatisch aanvullen lengte

en: Autocomplete placeholder
nl: Automatisch aanvullen plaatshoudertekst

en: Number of available entities after which the autocomplete is used.
nl: Aantal beschikbare entiteiten waarvoor het automatisch aanvullen gebruikt wordt.

en: Size of the input field in characters.
nl: Grootte van het invoerveld in karakters.

en: Text that will be shown inside the autocomplete field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
nl: Tekst die in het automatisch aanvullen-veld getoond wordt totdat een waarde ingevuld is. Deze hint bevat meestal een voorbeeldwaarde of een korte omschrijving van de verwachtte invoer.

en: Autocomplete threshold: @threshold entities.
nl: Automatisch aanvullen-drempel: @threshold entiteiten.

en: Autocomplete size: @size characters
nl: Automatisch aanvullen-grootte: @size karakters

en: Autocomplete placeholder: @placeholder
nl: Automatisch aanvullen-plaatshouder: @placeholder

en: No autocomplete placeholder
nl: Geen automatisch aanvullen-plaatshouder

en: Additional information about the promotion to show to the customer
nl: Aanvullende informatie over de aanbieding om aan de klant te tonen

en: Stores configuration for a plugin.
nl: Bewaart pluginconfiguratie.

en: Plugin select
nl: Plugin selectievakjes

en: There are no @label yet.
nl: Er zijn nog geen @label.

en: Hide if there's only one available entity.
nl: Verbergen als er maar een entiteit beschikbaar is.

en: Hide if there's only one available entity
nl: Verbergen als er maar één entiteit beschikbaar is
