Codes Pool (8.x-2.0-alpha3) - en to sv translation catalogue (24 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Last updated
sv: Senast uppdaterad

en: File
sv: Fil

en: Weight
sv: Vikt

en: Name
sv: Namn

en: Import
sv: Importera

en: Save
sv: Spara

en: Default
sv: Förvald

en: Created
sv: Skapad

en: Active
sv: Aktiv

en: Database
sv: Databas

en: Code
sv: Kod

en: Inactive
sv: Inaktiv

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Provider
sv: Leverantör

en: Source
sv: Källa

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: Authentication
sv: Verifiering

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title

en: Generate codes
sv: Generera koder

en: Completed @current step of @total.
sv: Slutfört steg @current av @total.

en: Plugin ID
sv: ID-nummer för plugin

en: There are no @label yet.
sv: Det finns ingen @label än.
