Codes Pool (8.x-2.0-rc1) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Default
ur: طے شدہ

en: Code
ur: کوڈ

en: Provider
ur: سہولت کار
