Coffre Fort (8.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Type
ar: النوع

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Edit
ar: تحرير

en: Number
ar: رقم

en: Weight
ar: الوزن

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Add
ar: إضافة

en: ID
ar: المعرف ID

en: file
ar: ملف

en: Security
ar: الأمن والحماية

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Weight for @title
ar: الوزن لـ @title
