Coffre Fort (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (16 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Edit
az: Dəyiş

en: Number
az: Rəqəm

en: Weight
az: Çəki

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: file
az: fayl

en: Security
az: Təhlükəsizlik

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
