Collection (2.2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (36 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: All
az: Hammısı

en: Add content
az: Kontent əlavə et

en: Page
az: Səhifə

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: URL alias
az: URL ləqəbi

en: Items
az: Elementlər

en: Desc
az: azaldın

en: Owner
az: Sahib

en: Sort by
az: Sırala

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: No items selected.
az: Element seçilməyib.

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
