Collection (2.4.3-beta4) - en to ca translation catalogue (48 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Item
ca: Element

en: Type
ca: Tipus

en: Language
ca: Llengua

en: Action
ca: Acció

en: Yes
ca: Sí

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Add
ca: Afegeix

en: View
ca: Mostra

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Add content
ca: Afegeix contingut

en: Page
ca: Pàgina

en: Published
ca: Publicat

en: URL alias
ca: Àlies URL

en: Items
ca: Elements

en: Owner
ca: Propietari

en: Attributes
ca: Atributs

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: No items selected.
ca: Sense elements seleccionats.

en: Changed
ca: Canviat

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: About
ca: Detalls

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre

en: Default translation
ca: Traducció predeterminada

en: %action was applied to @count item. | %action was applied to @count items.
ca[0]: %action s'ha aplicat a @count element.
ca[1]: %action s'ha aplicat a @count elements.

en: A flag indicating whether this is the default translation.
ca: Un indicador que marca si aquesta és la traducció predeterminada.

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.

en: Add a new @entity_type.
ca: Afegeix un nou @entity_type.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ca: No hi ha encara cap @entity_type. @add_link

en: Apply to selected items
ca: Aplica als elements seleccionats

en: There are no @label yet.
ca: Encara no hi ha cap @label.
