Collection (2.4.3-beta5) - en to ar translation catalogue (44 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Item
ar: عنصر

en: Type
ar: النوع

en: Language
ar: اللغة

en: Action
ar: إجراء

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Edit
ar: تحرير

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: All
ar: الكل

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Page
ar: الصفحة

en: Published
ar: منشور

en: URL alias
ar: بديل المسار

en: Items
ar: أخبار

en: Desc
ar: تنازلي

en: Owner
ar: المالك

en: Attributes
ar: سمات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: هل أنت متأكد من حذف %name ؟

en: No items selected.
ar: لم تختر أي عناصر.

en: Changed
ar: تم التغير

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: Bundle
ar: الحزمة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي

en: Add a new @entity_type.
ar: إضافة @entity_type جديد.

en: There is no @entity_type yet. @add_link
ar: لا يوجد بعد  @entity_type . @add_link

en: There are no @label yet.
ar: لا يوجد @label حتى الان.
