Collection (2.4.3-beta7) - en to hy translation catalogue (27 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Language
hy: Լեզու

en: Action
hy: Գործողություն

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Name
hy: Անուն

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Add
hy: Ավելացնել

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Add content
hy: Նյութ ավելացնել

en: Page
hy: Էջ

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Items
hy: Տարրեր

en: Owner
hy: Սեփականատեր

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: No items selected.
hy: Չկան ընտրված տարրեր

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: Latest version
hy: Վերջին տարբերակը
