Collection (2.4.3-beta9) - en to ur translation catalogue (21 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Item
ur: شے

en: Type
ur: قِسم

en: Language
ur: زبان

en: Action
ur: ایکشن

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Items
ur: سرخیاں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
