Collector Systems Gallery (1.0.3) - en to hu translation catalogue (25 entries)

en: Submit
hu: Beküldés

en: Groups
hu: Csoportok

en: Database
hu: Adatbázis

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Text color
hu: Szövegszín

en: Link color
hu: Hivatkozás színe

en: Collections
hu: Gyűjtemények

en: Data
hu: Adat

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: 7 Days
hu: 7 nap

en: 14 Days
hu: 14 nap

en: 30 Days
hu: 30 nap

en: 90 Days
hu: 90 nap

en: Blue Lagoon (default)
hu: Kék lagúna (alapértelmezés)

en: Artists
hu: Előadók

en: Main background
hu: Általános háttér

en: Sidebar background
hu: Oldalsáv háttere

en: Sidebar borders
hu: Oldalsáv keretei

en: Footer background
hu: Lábléc háttere

en: Plum
hu: Szilva

en: Title and slogan
hu: Cím és jelmondat

en: Firehouse
hu: Tűzoltóság

en: Ice
hu: Jég

en: Header background top
hu: Fejléc háttere fent

en: Header background bottom
hu: Fejléc háttere lent
