Collector Systems Gallery (1.0.6) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Submit
ar: إرسال

en: Groups
ar: مجموعات

en: Database
ar: قاعدة البيانات

en: Directory
ar: الدليل

en: Text color
ar: لون النص

en: Link color
ar: لون الروابط

en: Data
ar: المعطيات

en: Blue Lagoon (default)
ar: البحيرة الزرقاء (الافتراضية)

en: Slate
ar: اللوح

en: Main background
ar: الخلفية الرئيسية

en: Sidebar background
ar: خلفية العمود الجانبي

en: Sidebar borders
ar: إطار العمود الجانبي

en: Footer background
ar: خلفية حاشية الصفحة

en: Plum
ar: الخوخ

en: Title and slogan
ar: العنوان والشعار

en: Firehouse
ar: محطة الإطفاء

en: Ice
ar: الجليد
