Color backport (1.0.3) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Preview
az: Önizləmə

en: Core
az: Nüvə

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Color
az: Rəng

en: Goal
az: Məqsəd

en: Not installed
az: Quraşdırılmayıb

en: About
az: Haqqında

en: Steps
az: Addımlar

en: Uses
az: İstifadə edir
