Color backport (2.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Core
lt: Branduolys

en: Custom
lt: Savitas

en: Color
lt: Spalva

en: Appearance
lt: Išvaizda

en: Goal
lt: Tikslas

en: Not installed
lt: Neįdiegta

en: Color scheme
lt: Spalvinė schema

en: Color set
lt: Spalvos rinkinys

en: About
lt: Apie

en: Steps
lt: Žingsniai

en: Uses
lt: Naudoja

en: Lock
lt: Užrakints

en: Changing colors
lt: Spalvų keitimas

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: GD library PNG support
lt: GD bibliotekos PNG palaikymas

en: Logo path
lt: Logotipo kelias
