Field formatter for colorbox (8.x-1.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Content
mn: Агуулга

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Default
mn: Анхны утга

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл

en: Hide
mn: Нуух
