Colossal Menu (2.0.0-rc1) - en to tr translation catalogue (27 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Delete
tr: Sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Type
tr: Tip

en: Disabled
tr: Etkin değil

en: Enabled
tr: Etkin

en: Edit
tr: Düzenle

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Parent
tr: Üst öge

en: Label
tr: Etiket

en: Menu
tr: Menü

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Edit menu
tr: Menü düzenle

en: Changed
tr: Değişti

en: Menus
tr: Menüler

en: Language code
tr: Dil kodu

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Add Link
tr: Bağlantı Ekle

en: Link settings
tr: Bağlantı ayarları

en: The text to be used for this link in the menu.
tr: Bu bağlantı için menüde kulanılacak metin.

en: Weight for @title
tr: @title için ağırlık

en: Edit @label
tr: @label düzenle

en: Edit %label
tr: %label etiketini düzenle

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
tr: Aynı menüde aynı derinlikte yer alan bağlantılar arasındaki bağlantı ağırlığı. Menüde yüksek ağırlıklı bağlantılar daha aşağıda olur, düşük ağırlıklı bağlantılar en üste daha yakın olarak konumlandırılır.

en: Manage menus and menu links.
tr: Menüleri ve menü bağlantılarını yönetin.
