Colossal Menu (2.1.2) - en to hy translation catalogue (21 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Type
hy: Տեսակ

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Parent
hy: Ծնող

en: Label
hy: Պիտակ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Edit menu
hy: Խմբագրել ընտրացանկը

en: Menus
hy: Մենյուներ

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: The text to be used for this link in the menu.
hy: Մենյուի հղման մեջ օգտագործված տեքստ

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
