Colossal Menu (2.1.2) - en to he translation catalogue (28 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: None
he: ללא

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Parent
he: אב

en: Label
he: תווית

en: Menu
he: תפריט

en: Created
he: נוצר

en: Edit menu
he: עריכת תפריט

en: Changed
he: השתנה

en: Menus
he: תפריטים

en: Language code
he: קוד השפה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Translate
he: תרגום

en: Add Link
he: הוספת קישור

en: The text to be used for this link in the menu.
he: הטקסט שיוצג כקישור בתפריט.

en: Weight for @title
he: משקל ל@title

en: Edit %label
he: עריכת %label

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
he: משקל הקישור בין הקישורים באותה רמת תפריט. הקישורים עם משקל גבוה "ישקעו" וקישורים עם משקל נמוך יהיה "יצופו" ויופיעו לפניהם.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
he: סימון אם קישור התפריט צריך להיות מופעל או מוסתר.

en: Manage menus and menu links.
he: נהול תפריטים וקישורי תפריט.
