Colossal Menu (2.1.2) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Edit
nl: Bewerken

en: None
nl: Geen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Parent
nl: Bovenliggend

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Edit menu
nl: Menu bewerken

en: Link type
nl: Linktype

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Menus
nl: Menu's

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Translate
nl: Vertalen

en: Starting level
nl: Startniveau

en: Add Link
nl: Link toevoegen

en: The text to be used for this link in the menu.
nl: De tekst die wordt gebruikt voor de link in het menu.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Edit @label
nl: @label bewerken

en: Edit %label
nl: %label bewerken

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
nl: Het link gewicht ten opzichte van andere links in hetzelfde menu op hetzelfde niveau. In het menu zullen de links met een hoog gewicht laag in het menu komen en links met een laag gewicht zullen een positie krijgen in de top van het menu.

en: A flag for whether the link should be enabled in menus or hidden.
nl: Een vlag om aan te geven of een link in een menu moet worden weergegeven of verborgen moet blijven.

en: Maximum number of levels
nl: Maximaal aantal niveaus

en: The time that the entity was created.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit is aangemaakt.

en: The time that the entity was last edited.
nl: Het tijdstip waarop de entiteit voor het laatst is bewerkt.

en: Manage menus and menu links.
nl: Menu's en menulinks beheren.

en: Menu Overview
nl: Menuoverzicht
