Colossal Menu (3.0.0) - en to ne translation catalogue (19 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Type
ne: प्रकार

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Parent
ne: मूल

en: Label
ne: लेबल

en: Menu
ne: मेनु

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Edit menu
ne: मेनु लाई सम्पादन गर्नुहोस

en: Menus
ne: मेनु

en: Translate
ne: अनुवाद

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
