Colossal Menu (8.x-1.0-alpha2) - en to az translation catalogue (20 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Menu
az: Menyu

en: ID
az: İD

en: Created
az: Yaradıldı

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Edit menu
az: Menyunu redaktə et

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Menus
az: Menyular

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Link settings
az: Link parametrləri

en: The text to be used for this link in the menu.
az: Menyuda bu keçid üçün istifadə ediləcək mətn.
