Colossal Menu (8.x-1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Type
ur: قِسم

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
