ComfyUI Integration (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (45 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Remove
ar: حذف

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: File
ar: ملف

en: Edit
ar: تحرير

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: Image
ar: الصورة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: URL
ar: العنوان URL

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: Layout
ar: تخطيط

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Created
ar: الإنشاء

en: Custom
ar: مخصّص

en: String
ar: المقطع

en: Integer
ar: عدد صحيح

en: Pending
ar: معلّق

en: Source
ar: المصدر

en: Workflow
ar: سيرة العمل

en: Results
ar: النتائج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Decimal
ar: عدد عشري

en: Float
ar: عدد حقيقي

en: Telephone
ar: هاتف

en: - Select -
ar: - اختر -

en: Direction
ar: الاتجاه

en: Boolean
ar: قيمة منطقية

en: Long text
ar: نص طويل

en: Image style
ar: نمط الصورة

en: None (original image)
ar: لا يوجد (الصورة الأصلية)

en: UUID
ar: المعرف UUID

en: Image style: @style
ar: نمط الصورة: @style
