ComfyUI Integration (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (31 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Remove
az: Çıxart

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: - None -
az: - heç nə -

en: Image
az: Şəkil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: View
az: Görünüş

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Created
az: Yaradıldı

en: Custom
az: Seçilmiş

en: String
az: Mətn

en: Integer
az: Tam

en: Workflow
az: İş axını

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Decimal
az: Onluq

en: Float
az: Kəsr ədəd

en: Telephone
az: Telefon

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Boolean
az: Məntiq

en: Workflows
az: İş axınları
