ComfyUI Integration (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (40 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Actions
he: פעולות

en: Remove
he: הסרה

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: - None -
he: - ללא -

en: Image
he: תמונה

en: Settings
he: הגדרות

en: View
he: צפיה

en: URL
he: כתובת URL

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: Layout
he: פריסה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Email
he: דוא"ל

en: Created
he: נוצר

en: Custom
he: מותאם

en: Basic Information
he: מידע בסיסי

en: String
he: מחרוזת

en: Integer
he: שלם

en: Workflow
he: תהליך עבודה

en: Results
he: תוצאות

en: Changed
he: השתנה

en: Decimal
he: דצימלי

en: Float
he: צף

en: Execute
he: ביצוע

en: Telephone
he: טלפון

en: - Select -
he: - בחירה -

en: Boolean
he: בוליאני

en: Alt text
he: טקסט חלופי

en: Workflows
he: תהליכי עבודה

en: Long text
he: טקסט ארוך

en: Image style
he: סגנון תמונה

en: Image style: @style
he: סגנון תמונה: @style

en: Entity Reference
he: רפרנס ליישות
