ComfyUI Integration (1.0.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (26 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Image
hy: Նկար

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Text
hy: Տեքստ

en: Unknown
hy: Անհայտ

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: String
hy: Տող

en: Integer
hy: Ամբողջ թիվ

en: Float
hy: Լողացող

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Boolean
hy: Բուլյան

en: None (original image)
hy: Չկա (օրիգինալ նկար)

en: Image style: @style
hy: Նկարի ոճ: @style
