ComfyUI Integration (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (36 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: - None -
lt: - Joks -

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Settings
lt: Nustatymai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Email
lt: El. paštas

en: Created
lt: Sukurta

en: Custom
lt: Savitas

en: String
lt: Eilutė

en: Integer
lt: Sveikas skaičius

en: Workflow
lt: Veikimas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Decimal
lt: Dešimtainis

en: Float
lt: Kintantis

en: Execute
lt: Vykdyti

en: Telephone
lt: Telefonas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Boolean
lt: Loginis

en: Long text
lt: Ilgas tekstas

en: Image style
lt: Paveikslėlio stilius

en: None (original image)
lt: Nieko (originalus paveikslėlis)

en: Image style: @style
lt: Paveikslėlio stilius: @style
