Coming-Soon (8.x-1.0-rc1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Body
ur: متن

en: E-mail
ur: برقی خط

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Language
ur: زبان

en: Settings
ur: ترتیبات

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Language code
ur: زبان کا کوڈ
