Coming-Soon (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Home
hi: मुख्य पृष्ठ

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Delete
hi: मिटायें

en: Language
hi: भाषा

en: Social networks
hi: सामाजिक तंत्र

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: View
hi: देखें

en: ID
hi: आईडी

en: Created
hi: निर्मित

en: Heading
hi: शीर्षक

en: Facebook
hi: फेसबुक

en: Changed
hi: बदल गया

en: Language code
hi: भाषा कोड

en: Background image
hi: पृष्ठभूमि पर छवि /चित्र

en: UUID
hi: युयुआइङी
