Coming-Soon (8.x-1.1) - en to ar translation catalogue (15 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Body
ar: المتن

en: E-mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Delete
ar: حذف

en: Language
ar: اللغة

en: Edit
ar: تحرير

en: Settings
ar: الإعدادات

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Heading
ar: الترويسة

en: End date
ar: تاريخ النهاية

en: Changed
ar: تم التغير

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: UUID
ar: المعرف UUID
