Coming-Soon (8.x-3.0) - en to hy translation catalogue (10 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: E-mail
hy: Էլ. փոստ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Language
hy: Լեզու

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Language code
hy: Լեզվի կոդը
