Coming-Soon (8.x-3.4) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Subscribers
hu: Feliratkozások

en: Language
hu: Nyelv

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: View
hu: Megtekintés

en: ID
hu: Azonosító

en: Created
hu: Létrehozva

en: Heading
hu: Főcím

en: End date
hu: Végdátum

en: Changed
hu: Módosítva

en: Language code
hu: Nyelvkód

en: Subscriber ID
hu: Feliratkozó azonosítója

en: Processed @current out of @total.
hu: @current / @total feldolgozva.

en: Delete subscriber
hu: Feliratkozó törlése

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: The time that the entity was last edited.
hu: Az entitás utolsó módosításának ideje.
