Coming-Soon (8.x-3.5) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Body
ml: ഘടന

en: E-mail
ml: ഈ-മെയിൽ

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Subscribers
ml: സബ്സ്ക്രൈബർമാർ

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Language code
ml: ഭാഷയുടെ കോഡ്

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
