Coming Soon Mode (1.4.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Content
ar: المحتوى

en: Message
ar: الرسالة

en: The configuration options have been saved.
ar: تم حفظ خيارات الضبط.

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Background color
ar: لون الخلفية

en: Seconds
ar: ثوان

en: Style
ar: نمط

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: About
ar: حول

en: The cache has been cleared.
ar: مُسحت ذاكرة التخزين المؤقت.
