Commerce Core (8.x-2.18) - en to fa translation catalogue (333 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Forgot password?
fa: گذرواژه خود را فراموش کرده‌اید؟

en: Prefix
fa: پیشوند

en: Suffix
fa: پسوند

en: Delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Attribute
fa: مشخصه

en: Value
fa: مقدار

en: Username
fa: نام کاربری

en: Email address
fa: نشانی پست الکترونیکی

en: Item
fa: آیتم

en: Type
fa: نوع

en: Author
fa: نویسنده

en: Cancel
fa: لغو

en: Remove
fa: حذف

en: Description
fa: شرح

en: Log
fa: گزارش

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Currency
fa: واحد پول

en: Default currency
fa: واحد پول پیش‌فرض

en: Quantity
fa: تعداد

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Login
fa: ورود

en: Edit
fa: ویرایش

en: Date
fa: تاریخ

en: Search
fa: جستجو

en: Reset
fa: بازنشانی

en: None
fa: هیچ

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل برگشت‌پذیر نیست.

en: Test
fa: آزمایش

en: Number
fa: عدد

en: Message
fa: پیغام

en: Password
fa: گذرواژه

en: Country
fa: کشور

en: Weight
fa: وزن

en: Category
fa: دسته بندی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Save
fa: ذخیره

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Summary
fa: خلاصه

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Time
fa: زمان

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Length
fa: طول

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: hidden
fa: مخفی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Total
fa: مجموع

en: ID
fa: شناسه

en: Unknown
fa: نامشخص

en: User
fa: کاربر

en: Continue
fa: ادامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Error
fa: خطا

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Create
fa: ایجاد

en: All
fa: همه

en: Year
fa: سال

en: Date format
fa: قالب‌بندی تاریخ

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Never
fa: هیچوقت

en: Custom
fa: سفارشی

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Published
fa: منتشر شده

en: Filter
fa: فیلتر

en: URL alias
fa: آدرس مستعار

en: Conditions
fa: شرط‌ها

en: Mode
fa: سبک

en: Success
fa: موفقیت

en: N/A
fa: هیچ

en: Month
fa: ماه

en: Price
fa: قیمت

en: Customer
fa: مشتری

en: Amount
fa: مقدار

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Add to cart
fa: افزودن به سبد خرید

en: Address
fa: نشانی

en: State
fa: وضعیت

en: Desc
fa: نزولی

en: Code
fa: کد

en: Owner
fa: مالک

en: Payment
fa: پرداخت

en: Payments
fa: پرداخت‌ها

en: Store
fa: فروشگاه

en: Poland
fa: لهستان

en: Portugal
fa: پرتغال

en: Day
fa: روز

en: Events
fa: رویدادها

en: Start date
fa: تاریخ شروع

en: End date
fa: تاریخ پایان

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Other
fa: ساير

en: SKU
fa: مدل

en: Attributes
fa: مشخصه‌ها

en: Role
fa: نقش

en: Log in
fa: ورود

en: Online
fa: برخط

en: Checkout
fa: تکمیل سفارش

en: Provider
fa: ارائه‌دهنده

en: Expose
fa: نمایش

en: Operator
fa: عملگر

en: Order
fa: سفارش

en: Equals
fa: مساوی

en: Plain
fa: ساده

en: Pattern
fa: الگو

en: Visibility settings
fa: تنظیمات وضعیت نمایش

en: Germany
fa: آلمان

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Condition
fa: شرط

en: Austria
fa: اتریش

en: Belgium
fa: بلژیک

en: Bulgaria
fa: بلغارستان

en: Cyprus
fa: قبرس

en: Denmark
fa: دانمارک

en: Estonia
fa: استونی

en: Finland
fa: فنلاند

en: France
fa: فرانسه

en: Greece
fa: یونان

en: Hungary
fa: مجارستان

en: Ireland
fa: ایرلند

en: Italy
fa: ایتالیا

en: Latvia
fa: لتونی

en: Lithuania
fa: لیتوانی

en: Luxembourg
fa: لوکزامبورگ

en: Malta
fa: جزیره مالت

en: Netherlands
fa: هلند

en: Norway
fa: نروژ

en: Romania
fa: رومانی

en: Slovakia
fa: اسلواکی

en: Slovenia
fa: اسلوونی

en: Spain
fa: اسپانیا

en: Sweden
fa: سوئد

en: Switzerland
fa: سوئیس

en: United Kingdom
fa: بریتانیا

en: Authoring information
fa: اطلاعات نویسنده

en: Create account
fa: ایجاد حساب

en: List price
fa: فهرست قیمت

en: Commerce
fa: تجارت

en: Countries
fa: کشورها

en: ‹ previous
fa: ‹ قبلی

en: next ›
fa: بعدی ›

en: Manual
fa: دستی

en: Expired
fa: منقضی شده

en: Display name
fa: نمایش نام

en: Activity
fa: فعالیت

en: Hour
fa: ساعت

en: Select list
fa: فهرست انتخاب

en: Workflow
fa: جریان کار

en: Greater than
fa: بزرگتر از

en: Less than
fa: کوچکتر از

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: Tax rate
fa: نرخ مالیات

en: Product type
fa: نوع محصول

en: Promotions
fa: ویژه ها

en: Promotion
fa: ویژه

en: Plugin
fa: افزونه

en: Duplicate
fa: تکرار

en: Shopping cart
fa: سبد خرید

en: Cart
fa: سبد خرید

en: Discount
fa: تخفیف

en: Display label
fa: عنوان نمایشی

en: Product
fa: محصول

en: Subtotal
fa: جمع جزء

en: Billing address
fa: آدرس جهت صدور صورتحساب

en: Payment method
fa: روش پرداخت

en: Changed
fa: تغییر یافته

en: Completed
fa: تکمیل شد

en: Refund
fa: استرداد

en: Products
fa: محصولات

en: Product types
fa: انواع محصول

en: Standard
fa: استاندارد

en: Orders
fa: سفارش‌ها

en: Not published
fa: منتشر نشده

en: The username %name has not been activated or is blocked.
fa: نام کاربری %name فعال نشده یا مسدود شده‌ است.

en: Unpublished
fa: منتشر نشده

en: Review
fa: بازبینی

en: logs
fa: رویدادها

en: Complete
fa: کامل

en: Default value
fa: مقدار پیش‌فرض

en: Timezone
fa: منطقه زمانی

en: Apply
fa: تایید

en: Croatia
fa: کرواسی

en: Order ID
fa: شناسه سفارش

en: URL path settings
fa: تنظیمات مسیر نشانی

en: Usage
fa: کاربرد

en: Compatibility
fa: سازگاری

en: product
fa: کالا

en: « first
fa: « ابتدا

en: last »
fa: انتها »

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Locked
fa: قفل شده

en: Account information
fa: اطلاعات حساب کاربری

en: Data
fa: داده

en: Billing information
fa: اطلاعات صورت‌حساب

en: Transaction mode
fa: حالت تراکنش

en: Go back
fa: بازگشت به عقب

en: - Select -
fa: - انتخاب -

en: Product information
fa: اطلاعات محصول

en: Currency code
fa: کد پول رایج

en: Currencies
fa: واحدهای پولی

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: VAT
fa: مالیات بر ارزش افزوده

en: Total paid
fa: مجموع پرداخت شده

en: Payment methods
fa: روش‌های پرداخت

en: Visa
fa: ویزا

en: Credit card
fa: کارت اعتباری

en: Dates
fa: تاریخ‌ها

en: Address book
fa: دفترچه آدرس

en: Product variations
fa: تنوع محصولات

en: Attribute name
fa: نام مشخصه

en: Tax
fa: مالیات

en: You have entered an invalid credit card number.
fa: شماره کارت اعتباری وارد شده معتبر نمی‌باشد.

en: Card type
fa: نوع کارت اعتباری

en: Card number
fa: شماره‌ی کارت اعتباری

en: Payment gateways
fa: درگاه‌های پرداخت

en: Password field is required.
fa: فیلد گذرواژه اجباری است.

en: Radio buttons
fa: دکمه‌های رادیویی

en: Checkout settings
fa: تنظیمات فرایند تکمیل سفارش

en: Customer information
fa: اطلاعات مشتری

en: Update cart
fa: به‌روز‌رسانی سبد خرید

en: Add product
fa: افزودن محصول

en: products
fa: کالاها

en: Admin
fa: مدیر

en: IP address
fa: آدرس IP

en: Billing Information
fa: اطلاعات صورتحساب

en: Bundle
fa: بسته

en: Current user
fa: کاربر جاری

en: Order total
fa: کل سفارش

en: Registration successful. You are now logged in.
fa: ثبت نام با موفقیت انجام شد. شما اکنون وارد سایت شده‌اید.

en: Add to cart form
fa: فرم افزودن به سبد خرید

en: Total price
fa: قیمت کل

en: Numeric
fa: عددی

en: Provide a password for the new account in both fields.
fa: یک گذرواژه برای حساب جدید در هر دو فیلد بنویسید.

en: Items per page
fa: آیتم‌ها در هر صفحه

en: Placeholder
fa: جایگذار

en: Language settings
fa: تنظیمات زبان

en: - All -
fa: - همه -

en: Machine-readable name
fa: اسم قابل فهم توسط ماشین

en: Payment Method
fa: شیوه‌ی پرداخت

en: Reset to alphabetical
fa: بازنشاندن به حالت الفبایی

en: Remote ID
fa: شناسه‌ی راه دور

en: Offer
fa: پیشنهاد

en: No orders available.
fa: هیچ سفارشی در دسترس نیست.

en: Not restricted
fa: محدود نشده

en: Shipping Information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Product attributes
fa: مشخصه های محصول

en: Order type
fa: نوع سفارش

en: View own orders
fa: مشاهده سفارش‌های خود

en: Your shopping cart is empty.
fa: سبد خرید شما خالی است.

en: Implements the shopping cart system and add to cart features.
fa: سیستم سبد خرید و ویژگی‌های افزودن به سبد خرید را پیاده سازی می‌کند.

en: Your shopping cart has been updated.
fa: سبد خرید شما به روز شده است.

en: Access checkout
fa: دسترسی به تکمیل سفارش

en: Complete a purchase through the checkout form.
fa: تکمیل یک خرید از طریق فرم تکمیل سفارش

en: Completion message
fa: پيام اتمام

en: Customer profile
fa: پروفایل مشتری

en: Unit price
fa: قیمت واحد

en: Order number
fa: شماره سفارش

en: The order number displayed to the customer.
fa: شماره‌ی سفارش که به مشتری نمایش داده می‌شود.

en: Administer product types
fa: مدیریت انواع محصولات

en: Add product type
fa: ایجاد نوع محصول

en: View mode
fa: نحوه نمایش

en: Administer payments
fa: مدیریت پرداخت‌ها

en: Failure
fa: شکست

en: Payment failed at the payment server. Please review your information and try again.
fa: پرداخت در سرویس‌دهنده پرداخت دچار مشکل شد. لطفا اطلاعات خود را بازبینی نموده و دوباره سعی نمایید.

en: Add payment
fa: اضافه کردن پرداخت

en: Numeric code
fa: کد عددی

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Default quantity
fa: تعداد پیش‌فرض

en: Delete order
fa: حذف سفارش

en: PayPal Email
fa: آدرس پست الکترونیک PayPal

en: Asc
fa: صعودی

en: Tax type
fa: نوع مالیات

en: You have not placed any orders with us yet.
fa: شما هنوز هیچ سفارشی در این سایت انجام نداده اید.

en: Tax rates
fa: نرخ مالیات

en: Tax types
fa: انواع مالیات

en: Master
fa: مدیر

en: @group (historical data)
fa: @group (اطلاعات تاریخی)

en: Administer payment methods
fa: مدیریت روش‌های پرداخت

en: Please wait while you are redirected to the payment server. If nothing happens within 10 seconds, please click on the button below.
fa: لطفا صبر کنید تا به سرویس دهنده‌ی پرداخت هدایت شوید. اگر طی ۱٠ ثانیه، هیچ اتفاقی نیافتاد، لطفا بر روی دکمه‌ی زیر کلیک کنید.

en: @label:delta
fa: @label: دلتا

en: Element type
fa: نوع عنصر

en: Shipping information
fa: اطلاعات ارسال کالا

en: Email field is required.
fa: فیلد ایمیل اجباری است.

en: No stores available.
fa: فروشگاهی موجود نیست.

en: Stores
fa: فروشگاه ها

en: product variation type
fa: نوع کالا

en: Product variation types
fa: انواع تنوع محصولات

en: Add product variation type
fa: افزودن تنوع کالا

en: With selection
fa: با انتخاب شده‌ها

en: All conditions must pass
fa: تمامی شرایط باید درست باشند

en: Only one condition must pass
fa: فقط یک شرط درست باشد

en: Create a new order
fa: ایجاد یک سفارش جدید.

en: Manage your orders.
fa: سفارشات حود را مدیریت کنید

en: Manage your products.
fa: محصولات خود را مدیریت کنید.

en: The unique, machine-readable identifier for a variation.
fa: نام منحصر به فرد و قابل فهم توسط ماشین برای یک ننوع محصول

en: Store types
fa: انواع فروشگاه ها

en: Store email notifications are sent from this address.
fa: اطلاع رسانی های فروشگاه از طریق این نشانی پست الکترونیکی انجام خواهد شد.

en: Carts
fa: سبدهای خرید

en: Orders can't be created until a store has been added. @link
fa: سفارش ها تا زمانی که فروشگاهی تعریف نکرده اید نمی توانند ایجاد شوند. @link

en: Products can't be created until a store has been added. @link
fa: محصولات تا زمانی که فروشگاهی تعریف نکرده اید نمی توانند ایجاد شوند. @link

en: Add product attribute
fa: افزودن مشخصه محصول

en: Manage your product attributes.
fa: مشخصه های محصولات خود را مدیریت کنید.

en: Add order item type
fa: افزودن نوع اقلام سفارش

en: order item types
fa: انواع اقلام سفارش

en: order item type
fa: نوع اقلام سفارش

en: Order item type
fa: نوع اقلام سفارش

en: The order item title.
fa: عنوان اقلام سفارش

en: product variation types
fa: انواع تنوع محصولات

en: Controls how the attribute is displayed on the add to cart form.
fa: نمایش خصوصیت را در صفحه نمایش محصول کنترل می کتد

en: Commerce Promotion
fa: ویژه تجاری

en: Manage your promotions.
fa: ویژه ها را مدیریت کنید

en: The promotion name.
fa: نام ویژه.

en: Additional information about the promotion to show to the customer
fa: اطلاعات اضافی درباره ویژه که به کاربر نمایش داده شود

en: Promotions can't be created until a store has been added. @link
fa: ویژه ها تا زمانی که فروشگاهی تعریف نکرده اید نمی توانند ایجاد شوند. @link

en: Order item types
fa: انواع اقلام سفارش

en: Compatibility with other promotions
fa: سازگاری با ویژه های دیگر

en: Any promotion
fa: هر ویژه ای

en: Not with any other promotions
fa: هیچ ویژه دیگری

en: Usage limits
fa: محدودیت استفاده

en: Percentage off each matching product
fa: درصدی از هر محصول متناظر

en: Fixed amount off each matching product
fa: مقدار ثابت برای محصول متناظر
