Commerce Core (8.x-2.28) - en to ka translation catalogue (129 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Status
ka: სტატუსი

en: Forgot password?
ka: დაგავიწყდათ პაროლი?

en: Prefix
ka: პრეფიქსი

en: Suffix
ka: სუფიქსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Attribute
ka: ატრიბუტი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Log
ka: ჟურნალი

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Categories
ka: კატეგორიები

en: Version
ka: ვერსია

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Test
ka: ტესტი

en: Number
ka: რიცხვი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Country
ka: ქვეყანა

en: Weight
ka: წონა

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Label
ka: სათაური

en: Update
ka: განახლება

en: Time
ka: დრო

en: Add
ka: დამატება

en: Length
ka: სიგრძე

en: Format
ka: ფორმატი

en: hidden
ka: დამალული

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Unknown
ka: უცნობი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Continue
ka: გაგრძელება

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Error
ka: შეცდომა

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: Create
ka: შექმნა

en: All
ka: ყველა

en: Year
ka: წელი

en: Date format
ka: თარიღის ფორმატი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Never
ka: არასდროს

en: Roles
ka: როლები

en: Comment
ka: კომენტარი

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Month
ka: თვე

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Desc
ka: აღწერა

en: Code
ka: კოდი

en: Owner
ka: მფლობელი

en: Poland
ka: პოლონეთი

en: Portugal
ka: პორტუგალია

en: Day
ka: დღე

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Other
ka: სხვა

en: Attributes
ka: ატრიბუტები

en: Role
ka: როლი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Provider
ka: პროვაიდერი

en: Operator
ka: ოპერატორი

en: Germany
ka: გერმანია

en: Condition
ka: პირობა

en: Austria
ka: ავსტრია

en: Belgium
ka: ბელგია

en: Bulgaria
ka: ბულგარეთი

en: Cyprus
ka: კვიპროსი

en: Denmark
ka: დანია

en: Estonia
ka: ესტონეთი

en: Finland
ka: ფინეთი

en: France
ka: საფრანგეთი

en: Greece
ka: საბერძნეთი

en: Hungary
ka: უნგრეთი

en: Ireland
ka: ირლანდია

en: Italy
ka: იტალია

en: Latvia
ka: ლატვია

en: Lithuania
ka: ლიტვა

en: Luxembourg
ka: ლუქსემბურგი

en: Malta
ka: მალტა

en: Netherlands
ka: ნიდერლანდი

en: Norway
ka: ნორვეგია

en: Romania
ka: რუმინეთი

en: Slovakia
ka: სლოვაკეთი

en: Slovenia
ka: სლოვენია

en: Spain
ka: ესპანეთი

en: Sweden
ka: შვედეთი

en: Switzerland
ka: შვეიცარია

en: United Kingdom
ka: გაერთიანებული სამეფო

en: Authoring information
ka: ინფორმაცია ავტორის შესახებ

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Hour
ka: საათი

en: Minute
ka: წუთი

en: Greater than
ka: მეტი ვიდრე

en: Less than
ka: ნაკლები ვიდრე

en: Plugin
ka: ჩანართი

en: Not published
ka: არ არის გამოქვეყნებული

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Timezone
ka: სასაათო სარტყელი

en: Croatia
ka: ხორვატია

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Dates
ka: თარიღები

en: Password field is required.
ka: პაროლის ველი სავალდებულოა.

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Machine-readable name
ka: მანქანურად-კითხვადი სახელი
