Commerce Core (8.x-2.29) - en to ga translation catalogue (62 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Email address
ga: Seoladh Ríomhphoist

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: Remove
ga: Bain

en: Quantity
ga: Méid

en: Yes
ga: Tá

en: No
ga: Níl

en: Login
ga: Logáil isteach

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: None
ga: Roghnaigh ón liosta

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Country
ga: Tír

en: Category
ga: Ábhar

en: Time
ga: Am

en: View
ga: Féach ar

en: Total
ga: Iomlán

en: Continue
ga: Lean ar aghaidh

en: Email
ga: Seoladh R-phost

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Year
ga: Bliain

en: Month
ga: Mí

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Payment
ga: Íocaíocht

en: Day
ga: Lá

en: Events
ga: Imeachtaí

en: Start date
ga: Dáta tosaithe

en: Log in
ga: Logáil isteach

en: Checkout
ga: Seiceáil amach

en: Order
ga: Ordú

en: Ireland
ga: Éire

en: ‹ previous
ga: ‹ siar

en: next ›
ga: ar aghaidh ›

en: Shopping cart
ga: Cairt

en: Product
ga: Táirge

en: Subtotal
ga: Fo-iomlán

en: Payment method
ga: Modh íocaíochta

en: Completed
ga: Déanta

en: Orders
ga: Orduithe

en: Review
ga: Athbhreithnigh

en: Complete
ga: Déanta

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm

en: « first
ga: « céad lch.

en: last »
ga: lch. deir »

en: Account information
ga: Sonraí an chuntais

en: Billing information
ga: Sonraí billeála

en: Go back
ga: Téigh siar

en: You have entered an invalid credit card number.
ga: Tá uimhir chárta creidmheasa neamhbhailí curtha isteach agat.

en: Card type
ga: Cineál cárta

en: Card number
ga: Uimhir an Chárta

en: Update cart
ga: Nuashonraigh mo chairt

en: Order total
ga: Iomlán an t-ordaithe

en: Language settings
ga: Socruithe teanga

en: Order type
ga: Cineál an t-ordaithe

en: Your shopping cart is empty.
ga: Tá do chairt folamh.

en: Unit price
ga: Praghas an aonaid

en: Order number
ga: Uimhir an t-ordaithe

en: You have entered an expired credit card.
ga: Tá sonraí chárta creidmheasa atá imithe in éag curtha isteach agat.

en: Shipping information
ga: Sonraí seachadta

en: You have entered a credit card number of an unsupported card type.
ga: Tá uimhir curtha isteach agat de chárta creidmheasa nach nglactar leis ar an suíomh seo.
