Commerce Core (8.x-2.29) - en to lv translation catalogue (262 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Forgot password?
lv: Aizmirsi paroli?

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Attribute
lv: Atribūts

en: Value
lv: Vērtība

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Item
lv: Ieraksts

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Remove
lv: Izņemt

en: Description
lv: Apraksts

en: Log
lv: Žurnāls

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Currency
lv: Valūta

en: Default currency
lv: Noklusējuma valūta

en: Quantity
lv: Skaits

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: Categories
lv: Kategorijas

en: Version
lv: Versija

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: None
lv: Nav

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Test
lv: Tests

en: Number
lv: Skaitlis

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Country
lv: Valsts

en: Weight
lv: Svars

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: View
lv: Skatīt

en: Length
lv: Garums

en: Format
lv: Formāts

en: hidden
lv: slēpts

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Total
lv: Kopā

en: Unknown
lv: Nezināms

en: User
lv: Lietotājs

en: Continue
lv: Turpināt

en: Email
lv: E-pasts

en: Error
lv: Kļūda

en: Options
lv: Iespējas

en: Created
lv: Izveidots

en: Create
lv: Izveidot

en: All
lv: Visi

en: Year
lv: Gads

en: Date format
lv: Datuma formāts

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Never
lv: Nekad

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Comment
lv: Komentārs

en: Published
lv: Publicēts

en: Filter
lv: Filtrēt

en: URL alias
lv: URL aizstājvārds

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Mode
lv: Režīms

en: N/A
lv: N/P

en: Month
lv: Mēnesis

en: Price
lv: Cena

en: Customers
lv: Klienti

en: Customer
lv: Klients

en: Amount
lv: Summa

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Add to cart
lv: Ielikt grozā

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: Code
lv: Kods

en: Owner
lv: Īpašnieks

en: Payment
lv: Maksājums

en: Payments
lv: Maksājumi

en: Store
lv: Veikals

en: Poland
lv: Polija

en: Portugal
lv: Portugāle

en: Day
lv: Diena

en: Events
lv: Notikumi

en: Start date
lv: Sākuma datums

en: End date
lv: Beigu datums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Other
lv: Citi

en: SKU
lv: Kods

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Role
lv: Loma

en: Log in
lv: Pieslēgties

en: Online
lv: Tiešsaistē

en: Checkout
lv: Pirkt

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Expose
lv: Eksponēt

en: Operator
lv: Operators

en: Order
lv: Secība

en: Plain
lv: Vienkāršs

en: Pattern
lv: Modelis

en: Visibility settings
lv: Redzamības iestatījumi

en: Germany
lv: Vācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Condition
lv: Nosacījums

en: Austria
lv: Austrija

en: Belgium
lv: Beļģija

en: Bulgaria
lv: Bulgārija

en: Cyprus
lv: Kipra

en: Denmark
lv: Dānija

en: Estonia
lv: Igaunija

en: Finland
lv: Somija

en: France
lv: Francija

en: Greece
lv: Grieķija

en: Hungary
lv: Ungārija

en: Ireland
lv: Īrija

en: Italy
lv: Itālija

en: Latvia
lv: Latvija

en: Lithuania
lv: Lietuva

en: Luxembourg
lv: Luksemburga

en: Netherlands
lv: Nīderlande

en: Norway
lv: Norvēģija

en: Romania
lv: Rumānija

en: Slovakia
lv: Slovākija

en: Slovenia
lv: Slovēnija

en: Spain
lv: Spānija

en: Sweden
lv: Zviedrija

en: Switzerland
lv: Šveice

en: United Kingdom
lv: Lielbritānija

en: Authoring information
lv: Informācija par autoru

en: List price
lv: Vecā cena

en: Countries
lv: Valstis

en: API key
lv: API atslēga

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Manual
lv: Manuāli

en: Display name
lv: Attēlojuma nosaukums

en: Activity
lv: Aktivitāte

en: Hour
lv: Stunda

en: Minute
lv: Minūte

en: Select list
lv: Izvēles saraksts

en: Workflow
lv: Darbplūsma

en: Greater than
lv: Lielāks kā

en: Less than
lv: Mazāks kā

en: Sidebar
lv: Sānjosla

en: Tax rate
lv: Nodokļa likme

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Shopping cart
lv: Pirkumu grozs

en: Cart
lv: Grozs

en: Discount
lv: Atlaide

en: Display label
lv: Attēlojuma etiķete

en: Product
lv: Prece

en: Subtotal
lv: Starpsumma

en: Billing address
lv: Norēķinu adrese

en: Shipping address
lv: Piegādes adrese

en: Payment method
lv: Maksājuma veids

en: Changed
lv: Labots

en: Completed
lv: Pabeigts

en: Refund
lv: Atmaksa

en: Products
lv: Preces

en: Product types
lv: Preces veidi

en: Standard
lv: Standarta

en: Interval
lv: Intervāls

en: Orders
lv: Pasūtījumi

en: Not published
lv: Nav publicēts

en: The username %name has not been activated or is blocked.
lv: Lietotājvārds %name nav aktivizēts vai ir bloķēts.

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: Live
lv: Tiešraide

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Timezone
lv: Laikajosla

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Croatia
lv: Horvātija

en: Order ID
lv: Pas. ID

en: URL path settings
lv: URL ceļa iestatījumi

en: Unavailable
lv: Nav pieejams

en: Usage
lv: Izmantošana

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Locked
lv: Slēgts

en: Account information
lv: Konta informācija

en: Data
lv: Dati

en: Emails
lv: E-pasti

en: Billing information
lv: Apmaksas informācija

en: Transaction mode
lv: Transakciju režīms

en: Transaction type
lv: Transakcijas tips

en: Zone
lv: Zona

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Set as default
lv: Iestatīt kā noklusējuma

en: Product information
lv: Preces informācija

en: Currency code
lv: Valūtas kods

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: VAT
lv: PVN

en: Payment methods
lv: Maksājuma veidi

en: Credit card
lv: Maksājumu karte

en: Dates
lv: Datumi

en: Address book
lv: Adrešu grāmata

en: Tax
lv: Nodoklis

en: You have entered an invalid credit card number.
lv: Jūs ievadījāt nepareizu kredītkartes numuru.

en: Card type
lv: Kartes tips

en: Card number
lv: Kartes numurs

en: Password field is required.
lv: Paroles lauks ir obligāts.

en: Cart block
lv: Groza bloks

en: Checkout settings
lv: Pirkšanas iestatījumi

en: Customer information
lv: Informācija par klientu

en: Update cart
lv: Atjaunot groza saturu

en: Add product
lv: Pievienot preci

en: Order settings
lv: Pasūtījumu iestatījumi

en: IP address
lv: IP adrese

en: Billing Information
lv: Apmaksas informācija

en: Bundles
lv: Komplekti

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Notify user of new account
lv: Paziņot lietotājam par jauno kontu

en: Current user
lv: Pašreizējais lietotājs

en: Order total
lv: Pasūtījuma summa

en: Registration successful. You are now logged in.
lv: Reģistrācija sekmīga. Jūs šobrīd esat ienācis mājaslapā.

en: Numeric
lv: Ciparisks

en: Provide a password for the new account in both fields.
lv: Lūdzu, ievadiet paroli jaunajam kontam.

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: Language settings
lv: Valodas iestatījumi

en: - All -
lv: - Visi -

en: Machine-readable name
lv: Mašīnlasāms nosaukums

en: Reset to alphabetical
lv: Atiestatīt alfabēta kārtībā

en: Reorder
lv: Pārkārtot

en: Offer
lv: Piedāvājums

en: No orders available.
lv: Neviens pasūtījums nav atrasts.

en: Not restricted
lv: Nav ierobežots

en: @count item | @count items
lv[0]: @count vienums
lv[1]: @count vienumi
lv[2]: @count vienumi

en: View own orders
lv: Skatīt savus pasūtījumus

en: Your shopping cart is empty.
lv: Pirkumu grozs ir tukšs.

en: Your shopping cart has been updated.
lv: Groza saturs tika atjaunināts.

en: Unit price
lv: Vienības cena

en: Order number
lv: Pasūtījuma numurs

en: Add product type
lv: Pievienot preces veidu

en: View mode
lv: Skata režīms

en: Weight for @title
lv: Svars @title

en: Tax rates
lv: Nodokļu likmes

en: Tax types
lv: Nodokļu veidi

[ctx: Plural]
en: Disabled
lv: Atspējoti

en: Several special characters are allowed, including space, period (.), hyphen (-), apostrophe ('), underscore (_), and the @ sign.
lv: Ir atļautas speciālās rakstzīmes, piemēram, atstarpe, punkts (.), defise (-), apostrofs ('), pasvītra (_) un @ zīme.

en: Delete %label
lv: Dzēst %label
