Drupal Commerce (8.x-2.3) - en to ps translation catalogue (84 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Delete
ps: ړنګول

en: Attribute
ps: ځانتيا

en: Value
ps: بيه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Type
ps: بڼه

en: Author
ps: ليكوال

en: List
ps: لړ

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Remove
ps: لركول

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Edit
ps: سمون

en: Date
ps: نيټه

en: Search
ps: لټون

en: None
ps: هېڅ يو

en: Message
ps: پيغام

en: Password
ps: پټ توری

en: Weight
ps: وزن

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: View
ps: ليد

en: hidden
ps: پټ

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: User
ps: غړی

en: Continue
ps: دوام

en: Email
ps: بریښنالیک

en: All
ps: ټول

en: Active
ps: فعال

en: Year
ps: کال

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Never
ps: هيڅکله

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Filter
ps: چاڼ

en: Month
ps: میاشت

en: Poland
ps: پولنډ

en: Portugal
ps: پرتګال

en: Configuration
ps: سازول

en: Other
ps: نور

en: Attributes
ps: ځانتياوې

en: Role
ps: ونډه

en: Log in
ps: ننوتون

en: Order
ps: اوډون

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Austria
ps: اتريش

en: Belgium
ps: بلجیم

en: Bulgaria
ps: بلغاریا

en: Finland
ps: فېنلانډ

en: France
ps: فرانسه

en: Greece
ps: یونان

en: Ireland
ps: ایرلنډ

en: Italy
ps: اېټاليا

en: Latvia
ps: لاتويیا

en: Lithuania
ps: لېتوانيا

en: Luxembourg
ps: لوکسامبورګ

en: Malta
ps: مالټا

en: Romania
ps: رومانیا

en: Slovakia
ps: سلواکيا

en: Slovenia
ps: سلوېنیا

en: Spain
ps: هسپانیا

en: Sweden
ps: سويډن

en: Switzerland
ps: سويس

en: United Kingdom
ps: انګلستان

en: Activity
ps: چارندتیا

en: Plugin
ps: لګون

en: Standard
ps: معياري

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundles
ps: بنډلونه

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -

[ctx: Plural]
en: Disabled
ps: ناتوانه
