Commerce Core (8.x-2.31) - en to bg translation catalogue (135 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Status
bg: Статус

en: Prefix
bg: Префикс

en: Suffix
bg: Суфикс

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Attribute
bg: Атрибут

en: Value
bg: Стойност

en: Username
bg: Потребителско име

en: Email address
bg: Имейл адрес

en: Type
bg: Тип

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: Description
bg: Описание

en: Log
bg: Регистър

en: Enable
bg: Активирай

en: Disable
bg: Дезактивирай

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Enabled
bg: Активиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: Categories
bg: Категории

en: Version
bg: Версия

en: Edit
bg: Редактирай

en: Date
bg: Дата

en: Search
bg: Търси

en: Reset
bg: Рестартирай

en: None
bg: Не

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Test
bg: Тест

en: Number
bg: Число

en: Message
bg: Съобщение

en: Password
bg: Парола

en: Country
bg: Страна

en: Weight
bg: Тегло

en: Category
bg: Категория

en: Settings
bg: Настройки

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Summary
bg: Обзор

en: Update
bg: Промени

en: Time
bg: Време

en: Add
bg: Добави

en: View
bg: Прегледай

en: Length
bg: Времетраене

en: Format
bg: Формат

en: hidden
bg: скрит

en: Updated
bg: Обновено

en: Timestamp
bg: Време

en: Total
bg: Общо

en: Unknown
bg: Неизвестно

en: User
bg: Потребител

en: Continue
bg: Продължи

en: Email
bg: Е-поща

en: Error
bg: Грешка

en: Options
bg: Параметри

en: Created
bg: Създадено

en: Create
bg: Създаване

en: All
bg: Всички

en: Year
bg: Година

en: Date format
bg: Формат на датата

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Never
bg: Никога

en: Roles
bg: Роли

en: Comment
bg: Коментар

en: Published
bg: Публикувано

en: Filter
bg: Филтър

en: URL alias
bg: URL синоними

en: Mode
bg: Режим

en: Month
bg: Месец

en: Price
bg: Цена

en: Unlimited
bg: Без ограничения

en: Add to cart
bg: Прибави в количката

en: Address
bg: Адрес

en: State
bg: Статус

en: Code
bg: Код

en: Day
bg: Ден

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Other
bg: Други

en: Role
bg: Роля

en: Log in
bg: Вход

en: Online
bg: Онлайн

en: Checkout
bg: Поръчване

en: Order
bg: Поръчка

en: Authoring information
bg: Информация за автора

en: message
bg: Съобщение

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Expired
bg: Изтекли

en: Select list
bg: Избор от списък

en: Workflow
bg: Информационен поток

en: Greater than
bg: По-голямо от

en: Less than
bg: По-малко от

en: Tax rate
bg: Данъчна ставка

en: Shopping cart
bg: Количка

en: Cart
bg: Количка

en: Product
bg: Продукт

en: Subtotal
bg: Междинна сума

en: Products
bg: Продукти

en: Interval
bg: Интервал

en: Orders
bg: Поръчки

en: Not published
bg: Непубликувано

en: The username %name has not been activated or is blocked.
bg: Потребителското име %name не е активирано или е блокирано.

en: Live
bg: Живот

en: Apply
bg: Търси

en: Order ID
bg: Поръчка №

en: URL path settings
bg: URL псевдоними

en: Unavailable
bg: Недостъпно

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Account information
bg: Информация за акаунта

en: Billing information
bg: Инфо за плащане

en: Currency code
bg: Валутен код

en: Payment gateways
bg: Портали за плащане

en: All the address information matched.
bg: Адресната информация съвпада.

en: Part of the address information matched.
bg: Част от адресната регистрация съвпада.

en: Password field is required.
bg: Полето с паролата е задължително.

en: Customer information
bg: Инфо за потребител

en: Update cart
bg: Обнови количката

en: Add product
bg: Прибави продукт

en: Order settings
bg: Настройки на поръчката

en: Notify user of new account
bg: Уведомява потребител за новия акаунт

en: Registration successful. You are now logged in.
bg: Регистрацията е успешна. Вие вече сте идентифициран.

en: Total price
bg: Обща цена

en: Provide a password for the new account in both fields.
bg: Напишете парола за новия акаунт и в двете полета.

en: Language settings
bg: Настройки на език

en: Reset to alphabetical
bg: Възстанови стойностите по подразбиране

en: Weight for @title
bg: Тегло на @title

en: Commerce Payment
bg: Commerce Плащане
